TicketSPOT.cz

Časté otázky

  Kde si mohu zakoupit vstupenky?

Vstupenky je možné zakoupit přímo přes web TicketSPOT.cz. Na stránce "Akce" si vyberte akci, na níž si přejete zakoupit vstupenky a klikněte "Koupit vstupenky". Zvolte počet vstupenek a následujte další instrukce, které Vám budou na stránce zobrazeny.

  Jak mohu za vstupenky zaplatit?

Pro platbu nabízíme několik platebních metod. Zaplatit můžete platební kartou, která má povolené internetové platby, dále pak pomocí zrychlené platby bank, příp. převodem peněz na bankovní účet. Více informací o platebních metodách naleznete na stránce "udanax-web.payment-methods.title".

  Jakou vstupenkou se na akci prokáži?

Uhrazená vstupenka Vám bude po uhrazení zaslána na Vámi uvedený email. Obdrženou vstupenku si můžete uložit do svého mobilního telefonu nebo ji vytisknout. Na akci se poté prokážete buď vstupenkou v mobilu, kde musí být zobrazen QR kód v plné šíři displeje mobilního telefonu, nebo vstupenkou tištěnou.

  Jak jsou mé osobní informace chráněny proti zneužití?

Na ochraně osobních údajů nám velmi záleží a dbáme tudíž na vysokou míru zabezpečení webu TicketSPOT.cz. Kompletní informace o ochraně dat naleznete na stránce "Ochrana dat".

  Jak mohu zabránit zneužití své vstupenky?

Svou vstupenku nikdy nekopírujte, nefoťte, ani nepřeposílejte. Kód vstupenky uchovejte v tajnosti.


Partneři:

XANADU-Catering
   
BEERJET Czech
   
Fotobox Vysočina
   
Drinkgas Jihlava
   
EP Energy Trading
   

Kompletní seznam partnerů  
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání...