TicketSPOT.cz

45. reprezentační ples Moravských kováren

Entry from 20:30 h.         Website

Večerem Vás provede známý moderátor Milan ŘEZNÍČEK (Hitrádio Vysočina).

Součástí plesu bude opět bohatý doprovodný program – nebude chybět taneční školička v režii Timbre Music, karikaturista, profesionální foto koutek od FOTObox Vysočina atd. Doprovodný program bude v prostoru celého DKO.

Pojďte si s námi užít noc plnou plesové atmosféry a skvělé muziky. Možnost odnést si něco hodnotného z naší tomboly má opravdu každý, neboť i tentokrát bude tombola přímo EXKLUZIVNÍ!

Zajištěn je jak profesionální fotograf, tak i kameraman. Tak jako v letech předešlých Vám dáme k dispozici celou fotogalerii i video záznam z plesového večera. Vše bude, v co nejkratší době po plese, umístěno na Facebooku Moravských kováren.

Nápojový servis pro Vás zajistí XANADU Catering. Nebude chybět ani stánek s rakouskými víny z nabídky IN VINO AUSTRIA.

Ten, kdo nebude po našem plese dostatečně "společensky unaven", má jedinečnou možnost dostat se i do Clubu XANADU, kde má se vstupenkou z plesu, jak jinak než vstup zcela ZDARMA!

Exkluzivní dopravu zajišťuje XANADU-Taxi. Pro rezervaci využijte prosím následující kontakty: T: 604 434 434, E: taxi@udanax.cz. V průběhu večera Vám budou vozy XANADU-Taxi k dispozici přímo u DKO Jihlava.

Tickets just for sale!
  V online předprodeji jsou k dispozici pouze lístky na stání. Předprodej lísků na sezení probíhá na recepci Moravských kováren a na pokladně DKO Jihlava.
  Currency: 

Vstupenka - stání

12.08 €
pcs

Video z předcházejícího ročníku

This site uses cookies. By using this site you agree.     More information
  Loading...