TicketSPOT.cz

Ochrana dat

  Jak jsou Vaše informace chráněny?

Přenos dat je zabezpečen prostřednictvím SSL protokolu. Vždy tedy při připojení k webu ticketspot.cz zkontrolujte, že přistupujete na web přes protokol https (adresa ve webovém prohlížeči bude tedy vypadat takto: https://ticketspot.cz/) a zabezpečení nevykazuje žádná upozornění o neplatnosti certifikátu.

Zabezpečené připojení zajišťuje především ochranu před odposloucháváním Vašeho spojení s naším webem a zamezuje úpravám informací třetími stranami v průběhu spojení.

Pro fungování šifrovaného spojení je vyžadována podpora technologie SNI Vaším prohlížečem a operačním systémem. SNI v současné době podporují všechny moderní prohlížeče i operační systémy.

V případě komplikací se zabezpečeným připojením se na nás neváhejte obrátit na emailu: podpora@ticketspot.cz.

  Ukládáte informace o mé platební kartě?

Neukládáme. Údaje o Vaší platební kartě zadáváte při platbě do tzv. platební brány. Provozovatelem platební brány pro platbu kartou je společnost Global Payments Europe, s.r.o. Informace o platební kartě jsou nutné pouze k provedení platby. Z bezpečnostních důvodu je tedy nutné tyto údaje zadávat při každé platbě znovu. Údaje o Vaší platební kartě vyjma využití platební brány nikdy nikomu nesdělujte, ani nezasílejte.

  Jaké údaje o uživatelích uchováváte?

Zejména z důvodu identifikace uživatele při komplikacích vyžadujeme před zakoupením vstupenek uvedení některých osobních údajů (jméno, příjmení, email, telefonní číslo, číslo občanského průkazu apod.). Osobní údaje jsou uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a jsme vedeni v evidenci Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Veškerá komunikace s webem se řídí Obchodními podmínkami dostupnými na této stránce.


Partneři:

XANADU-Catering
   
BEERJET Czech
   
Fotobox Vysočina
   
Drinkgas Jihlava
   
EP Energy Trading
   

Kompletní seznam partnerů  
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace
  Načítání...