TicketSPOT.cz

45. reprezentační ples Moravských kováren

  26. 1. 2019     DKO Jihlava
Srdečně Vás zveme na 45. reprezentační ples Moravských kováren, a.s. Večerem Vás provede známý moderátor Pavel Bláha (Hitrádio Vysočina).
Vstup od 20:30 hod.         Web

Večerem Vás provede známý moderátor Milan ŘEZNÍČEK (Hitrádio Vysočina).

Součástí plesu bude opět bohatý doprovodný program – nebude chybět taneční školička v režii Timbre Music, karikaturista, profesionální foto koutek od FOTObox Vysočina atd. Doprovodný program bude v prostoru celého DKO.

Pojďte si s námi užít noc plnou plesové atmosféry a skvělé muziky. Možnost odnést si něco hodnotného z naší tomboly má opravdu každý, neboť i tentokrát bude tombola přímo EXKLUZIVNÍ!

Zajištěn je jak profesionální fotograf, tak i kameraman. Tak jako v letech předešlých Vám dáme k dispozici celou fotogalerii i video záznam z plesového večera. Vše bude, v co nejkratší době po plese, umístěno na Facebooku Moravských kováren.

Nápojový servis pro Vás zajistí XANADU Catering. Nebude chybět ani stánek s rakouskými víny z nabídky IN VINO AUSTRIA.

Ten, kdo nebude po našem plese dostatečně "společensky unaven", má jedinečnou možnost dostat se i do Clubu XANADU, kde má se vstupenkou z plesu, jak jinak než vstup zcela ZDARMA!

Exkluzivní dopravu zajišťuje XANADU-Taxi. Pro rezervaci využijte prosím následující kontakty: T: 604 434 434, E: taxi@udanax.cz. V průběhu večera Vám budou vozy XANADU-Taxi k dispozici přímo u DKO Jihlava.

Vstupenky práve v predaji!
  V online předprodeji jsou k dispozici pouze lístky na stání. Předprodej lísků na sezení probíhá na recepci Moravských kováren a na pokladně DKO Jihlava.
  Mena: 

Vstupenka - stání

12.08 €
ks

Video z předcházejícího ročníku

This site uses cookies. By using this site you agree.     More information
  Načítanie...