TicketSPOT.cz

45. reprezentační ples Moravských kováren

  Táto udalosť sa už konala.
  26. 1. 2019     DKO Jihlava
Srdečně Vás zveme na 45. reprezentační ples Moravských kováren, a.s. Večerem Vás provede známý moderátor Pavel Bláha (Hitrádio Vysočina).

  Vstup od 20:30 hod.     Web


Letošní ples bude doprovázen bohatým a trochu pekelným doprovodným programem. Těšit se můžete třeba na pekelné výhně, věštění budoucnosti, ďábelské fotky a jiná tematická překvapení.

Pojďte si s námi užít noc plnou plesové atmosféry a skvělé muziky. Možnost odnést si něco hodnotného z naší tomboly má opravdu každý, neboť i tentokrát bude tombola přímo EXKLUZIVNÍ!

Zajištěn je profesionální fotograf i kameraman. Tak jako v letech předešlých Vám poskytneme k dispozici celou fotogalerii i video záznam z večera. Vše bude, v co nejkratší době po plese, umístěno na Facebooku Moravských kováren.

Nápojový servis pro Vás zajistí XANADU Catering. Nebude chybět ani stánek s rakouskými víny z nabídky IN VINO AUSTRIA.

Ten, kdo nebude po našem plese dostatečně "společensky unaven", má jedinečnou možnost dostat se i do Clubu XANADU, kde má se vstupenkou z plesu, jak jinak než vstup zcela ZDARMA!

Exkluzivní dopravu zajišťuje XANADU-Taxi. Pro rezervaci využijte prosím následující kontakty: T: 604 434 434, E: taxi@udanax.cz. V průběhu večera Vám budou vozy XANADU-Taxi k dispozici přímo u DKO Jihlava.

  Vstupenky na túto akciu už nie je možné zakúpiť online.

Video z předcházejícího ročníku

This site uses cookies. By using this site you agree.     More information
  Načítanie...